Кірєєв видалив із зали суду над Тимошенко одного з авторів Кримінального кодексу

27 вересня 2011 в 15:22
Головуючий у "газовій справі" суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв видалив із зали засідання народного депутата (фракція НУ-НС), першого заступника голови парламентського комітету з питань правосуддя Юрія Кармазіна за те, що той викрикував з місця.

У ході виступу державного обвинувача Лілії Фролової в дебатах Ю. Кармазін вигукував: "Я, як автор Кримінального кодексу, стверджую, що в діях Тимошенко немає складу злочину".

На прохання Р. Кірєєва пояснити, навіщо він робить такі репліки, Ю. Кармазін сказав: "Я просто пояснюю своїй молодшій колезі з прокуратури". Після цього він вступив на підвищених тонах в суперечку з головуючим, після чого Р. Кірєєв постановив видалити його із зали до завершення судового процесу. На це Ю. Кармазін, звертаючись до Р. Кірєєва, голосно сказав: "Ти відкрий закони, хлопчик. Ви зараз робите злочин ... Я залишу зал лише за своїм бажанням, оскільки я не отримую задоволення вас бачити. Юля, тримайся!".

Ю. Тимошенко також намагалася висловити свою думку з цього приводу, проте Р. Кірєєв зробив їй попередження і звернувся до присутніх у залі з проханням дотримуватися тиші, не порушувати порядок у залі і сказав, що в разі повторення подібного буде видаляти порушників із зали.

Ю. Кармазін є заслуженим юристом України, почесним працівником прокуратури, державним радником юстиції III класу. Керував групою з підготовки Кримінального кодексу України. Очолює "Партію захисників вітчизни".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...