Кірєєв у черговий раз проігнорував вимогу захисту Тимошенко

8 вересня 2011 в 08:40
Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв не поставив питання захисника підсудної Юрія Сухова про відновлення фото- та відеофіксації судових засідань представниками ЗМІ на розгляд.

Про це повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

Натомість Р.Кірєєв надав можливість прокурору Олександру Микитенку заявляти клопотання сторони державного обвинувачення. Прокурор оголосив клопотання про долучення до матеріалів справи низки документів.

Раніше захисник Ю.
Тимошенко Ю.Сухов звернувся до суду з проханням поставити на розгляд питання про відновлення фото- та відеофіксації судових засідань представниками ЗМІ. «Прошу поставити на обговорення питання про допуск представників ЗМІ, які будуть здійснювати відеофіксацію і аудіотрансляцію. Я прошу поставити на обговорення і прийняти рішення про допуск ЗМІ», - звернувся до суду адвокат.

 

Нагадаємо, вчора захисник екс-прем'єра Сергій Власенко висловив думку, що його підзахисній світить від 7 до 10 років.

Генеральна прокуратура звинувачує Ю.Тимошенко у перевищенні службових повноважень при укладанні «газових контрактів» з РФ у 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

Суд почав розгляд «газової справи» 24 червня. 5 серпня на засіданні суду Ю.Тимошенко було заарештовано. За інформацією держобвинувачення, підставою стало «перешкоджання у встановленні істини».


З 5 серпня під Печерським райсудом на Хрещатику прихильники і противники екс-прем'єра розгорнули свої намети

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...