Топ Новини

Кірєєв дозволив Тимошенко залучити новий захист

18 липня 2011 в 11:32
Головуючий на судовому засіданні Печерського районного суду Києва суддя Родіон Кірєєв частково задовольнив клопотання екс-прем'єра Юлії Тимошенко про залучення нових адвокатів.
25_06_kireev_rodion_1_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Дане рішення Р.Кірєєв оголосив сьогодні після розгляду на місці відповідної заяви Ю.Тимошенко.

«Враховуючи, що Микола Сірий і Олександр Плахотнюк надали посвідчення адвокатів і всі необхідні документи, в цій частині клопотання задоволено», - сказав Р.Кірєєв.

У той же час, що стосується залучення американських адвокатів Марка Фелдмана і Роджера Енока, суд вирішив, що обвинувачена не надала документи, які засвідчують їх адвокатську діяльність, а також не вказала норми українського законодавства, які дозволяють залучити їх до процесу.

Сторона державного обвинувачення також зазначила у своїх рекомендаціях судді про відсутність підстав для притягнення цих адвокатів до справи.

Нагадаємо, сьогодні у Твіттері Ю.Тимошенко написала, що Р.Кірєєв отримав команду від президента Віктора Януковича вилучити захисника С.Власенка з процесу всяку ціну.

Через деякий час, головуючий суддя Родіон Кірєєв у зв'язку з систематичними порушеннями відсторонив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка від судового процесу у «газовій справі».


15 липня головуючий у судовому засіданні суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв вилучив на одне судове засідання Юлію Тимошенко, звинувативши у неповазі до суду.

Також суддя прийняв рішення про заборону фото- та відеофіксації, а також відеотрансляції судових засідань, оскільки прокурор, яка зачитує обвинувальний вирок, дійшла до документів, у яких є свідчення Тимошенко і свідків у справі.

На попередніх засіданнях суду у справі Ю.Тимошенко її захисник С.Власенко був відсутній. За словами екс-прем'єра, він перебував у відрядженні.

11 липня Ю.Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника Миколи Титаренка.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...