Топ Новини

Каддафі: Лівійський народ не визнає легітимність Перехідної національної ради

16 липня 2011 в 08:27
Муамар Каддафі заявив, що лівійський народ не підтримає визнання країн Заходу повстанської Перехідної національної ради (ПНС) як законного представника країни.
7-kadafi.jpg
afflictor.com

Утім, саме таке рішення прийнято в п'ятницю, 15 липня, на четвертому засіданні міжнародної Контактної групи щодо Лівії. У засіданні, що відбулося в Стамбулі, взяли участь представники більш ніж тридцяти держав і міжнародних організацій.

«Поки не буде сформовано тимчасовий уряд, Сполучені Штати визнають Перехідну національну раду як легітимного представника, - заявила держсекретар США Хілларі Клінтон. - Надалі ми розглядатимемо їх саме так. У свою чергу, режим Каддафі більше не є для нас легітимною владою в Лівії».

Учасники контактної групи, засідання якої закрито для преси, обговорили підготовлену Туреччиною «дорожню карту» врегулювання ситуації в Лівії, а також проблеми гуманітарної допомоги місцевому населенню. Крім того, вирішено запропонувати військам Муамара Каддафі й повстанцям домовитися про припинення вогню.

Поки що їх протистояння в Лівії триває, незважаючи на значні втрати. Повстанці здійснюють наступ на Тріполі, готуючись оточити столицю.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...