Топ Новини

Кабмін затвердив план заходів щодо інтеграції України в ЄС

4 липня 2011 в 13:25
Кабінет міністрів України затвердив план першочергових заходів щодо інтеграції України в Європейський Союз. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Відзначається, що план першочергових заходів передбачає продовження переговорів зі створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з урахуванням національних інтересів. Також передбачається розробка низки нормативно-правових актів.

Прийняття даного розпорядження забезпечить безперервність роботи з реалізації завдань у сфері євроінтеграції, а також створить передумови для імплементації майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Передбачається, що реалізація завдань, передбачених планом першочергових заходів, сприятиме виконанню Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, створить передумови для підвищення ефективності реалізації та моніторингу державної політики інтеграції України в ЄС.

Окрім того, окремо зазначається, що реалізація розпорядження не потребує додаткових матеріальних та інших витрат з Держбюджету, оскільки організаційне, інформаційне, матеріально - технічне забезпечення, беруть на себе органи виконавчої влади в межах своїх повноважень.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...