Топ Новини

Кабмін оцінив роботу Єжеля і Табачника так само, як і двох звільнених губернаторів

11 листопада 2011 в 08:33
Кабінет Міністрів на своєму засіданні визнав незадовільною роботу не лише Львівської і Запорізької облдержадміністрацій, а й міністерств оборони і освіти і науки.

 

Про це йдеться у протокольному розпорядженні Кабінету міністрів, текст якого є у розпорядженні ZN.UA.

Кабінет міністрів визнав незадовільною роботу Міноборони «з поліпшення ситуації у Збройних Силах, розмежування повноважень Міністерства та Генерального штабу, виконання завдань з будівництва житла для військовослужбовців, державного оборонного замовлення, забезпечення прозорості і ефективності у проведенні тендерних процедур та організації якісного і своєчасного харчування військовослужбовців».

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту отримало незадовільну оцінку через « забезпечення співпраці з вищими навчальними закладами та з питань матеріально-технічного забезпечення закладів освіти».

Нагадаємо, що після отримання незадовільної оцінки від Кабміну президент України Віктор Янукович звільнив губернаторів Львівської і Запорізької ОДА.

Разом і з тим він не звільнив жодного міністра, перенісши анонсовані відставки на 20 грудня. Раніше ZN.UA присвятило проблемі Міністерства оборони кілька розслідувань, мова в яких йшла про зростання корупції в надрах військового відомства. Зокрема, мова йшла про оренду військового майна, харчування солдат, проведення тендерів на закупівлю обладнання тощо.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...