Топ Новини

Ізраїль оголосив спосіб зниження напруженості на Близькому Сході: превентивний удар по ядерних об'єктах Ірану

31 жовтня 2012 в 15:12
Превентивний удар Ізраїлю по ядерних об'єктах Ірану призведе до зниження напруженості на Близькому Сході, вважає прем'єр Нетаньяху. За його словами, міжнародні санкції, "безперечно, підривають іранську економіку", але "вони, на жаль, не уповільнили ядерну програму" Тегерана.
izrael_vs_iran.jpg
azh.kz

Превентивний удар Ізраїлю по ядерних об'єктах Ірану призведе до зниження напруженості на Близькому Сході, вважає прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху. Політика Тегерану "не користується популярністю за межами арабського світу", зазначив він сьогодні в інтерв'ю французьким ЗМІ.

"Я не буду розповідати, що ми будемо робити, а чого не будемо, - додав він у відповідь на запитання журналу Paris Match, яким чином Ізраїль має намір у разі загрози для своєї безпеки завдати удару по Ірану. - Але на противагу думці скептиків, я думаю, що вже через п'ять хвилин (після ізраїльської атаки) напруженість у всьому регіоні спаде". "І правителі деяких сусідніх (з Іраном) держав, і їхні народи прекрасно розуміють, що Іран, який володіє ядерною зброєю, становить загрозу не тільки для Ізраїлю, але і для них самих", - пояснив прем'єр, який прибув з дводенним візитом до Франції.

За словами Нетаньяху, міжнародні санкції, "безперечно, підривають іранську економіку", але "вони, на жаль, не уповільнили ядерну програму" Тегерана. "Як це розуміти? Справа в тому, що іранська влада організовує туристичні поїздки на свої центрифуги", - пояснив він.

Ізраїльський прем'єр також зазначив, що під час запланованих переговорів з президентом Франції Франсуа Олландом він має намір обговорити "конкретні способи посилення санкцій щодо Ірану".

Країни Заходу звинувачують Ісламську республіку в спробах розробити ядерну зброю. Тегеран всі звинувачення відкидає, заявляючи, що дослідження в області атомної енергії носять виключно мирний характер.

У кінці липня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що міжнародні санкції і переговори «ні на йоту» не загальмували ядерну програму Ірану і, щоб мати ефект, мають бути доповнені загрозою застосування військової сили.

Нетаньяху і міністр оборони Ехуд Барак хотіли б атакувати ядерні об'єкти Ірану восени, але поки не знаходять підтримки в командування армії і спецслужб.

Міністр цивільної оборони Ізраїлю Матан Вільнаї заявив, що в разі початку військових дій з Іраном конфлікт продовжиться близько місяця, при цьому можуть загинути до 500 жителів країни.

ЗМІ опублікували частину секретного плану Тель-Авіва щодо завдання удару проти Тегерана. Згідно з документом, це буде скоординована агресія одночасно з «безпрецедентною» кібернетичною атакою, яка за кілька хвилин виведе з ладу «інтернет, телефони, радіо, ТБ, супутниковий зв'язок, лінії оптико-волоконного зв'язку між стратегічними об'єктами країни».

Читайте також:

Нетаньяху закликав ООН зупинити Іран, поки не пізно

Ірану достатньо «прводу і 24 годин» для знищення Ізраїлю

Іран визнав, що не раз обманював британську розвідку, щоб захистити свої ядерні об'єкти

США підтримають Ізраїль у разі атаки на Іран

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...