Іващенко вирішив навіть не говорити, що «в гіршому випадку» чекає у майбутньому на суддю Вовка

4 липня 2011 в 07:53
Колишній в.о. міністра оборони Валерій Іващенко вважає, що суддя Сергій Вовк, який веде його справу, - досвідчений професіонал, що демонструє повну безпринципність.

«Сергій Вовк, з одного боку, справляє враження грамотного юриста і, незважаючи на вік, вже досить досвідченого судді, здатного добре розбиратися в суті справи. З іншого боку, він демонструє повну безпринципність при прийнятті рішень, не приховуючи своєї залежності від представників Генпрокуратури і не створюючи хоча б видимості бажання сприйняти і врахувати доводи захисту та інтереси підсудного», - сказав В.Іващенко в інтерв'ю «КоммерсантЪ-Украина».

Разом з тим, екс-в.о. міністра оборони припустив, що суддя здатний на моральний вчинок, інакше його може очікувати незавидне майбутнє.

«Кожна людина, навіть найбільш одіозна, має свій шанс. Шанс на вчинок, який може стати новою точкою відліку у житті, роботі, кар'єрі. Якщо Сергій Вовк здатний на чесні, мужні, чоловічі вчинки, якщо здатний діяти по совісті, не бажаючи залишатися маріонеткою в чужих руках, він зможе стати тим суддею, до якого можна буде звертатися "ваша честь", не пересилюючи себе. Інакше він у кращому випадку від втрати самоповаги самостійно припинить свою кар'єру, а в гіршому ... Не буду пророкувати», - сказав В.Іващенко.

На пам'ятаємо, що В.Іващенко звинувачується в тому, що у листопаді 2009 року, обіймаючи посаду т.в.о. міністра оборони, зловживаючи службовим становищем, підписав план санації, який передбачає реалізацію цілісного майнового комплексу «Феодосійського судномеханічного заводу», внаслідок чого майно держпідприємства було реалізовано одній із приватних комерційних структур, що завдало збитків державі на суму 70,9 млн грн.

Сам він упевнений, що докази, зібрані слідством, навпаки підтверджують його невинність.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...