Іващенко запевняє, що отримав у Данії статус політбіженця

25 лютого 2013 в 09:33

Як доказ своїх слів Іващенко заявив, що може надати фотокопії отриманого документа, який займає 15 сторінок. Такий самий документ отримала і його дружина.

ivashenko.jpg
Валерій Іващенко
segodnya.ua
Колишній в. о. міністра оборони України Валерій Іващенко і його дружина отримали у Данії статус політичних біженців. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Коммерсант-Украина".

"Я отримав офіційний документ з імміграційної служби Данії від 31 січня 2013 року, в якому зазначено: "Ви отримали притулок у Данії як біженця відповідно до закону про іноземців, параграф 7 п. 1 і Конвенції ООН про статус біженців від 1951 року". В конвенції біженцем визнається особа, яка внаслідок побоювань стати жертвою за расовою або релігійною ознакою або через політичні погляди перебуває за межами країни своєї національної приналежності і не має можливості користуватися захистом цієї країни або не бажає користуватися таким захистом з побоювань", - повідомив Іващенко.

На доказ своїх слів він заявив, що може надати фотокопії отриманого документа, який займає 15 сторінок.

"Такий документ отримала і моя дружина", - зазначив Іващенко.

Нагадаємо, у МЗС України 19 лютого повідомили, що Іващенко отримав дозвіл на проживання у Данії, а не політичний притулок.

Як повідомлялося, колишнього в.о. міністра оборони судили за звинуваченням у перевищенні службових повноважень і засудили до п'яти років позбавлення волі, проте Апеляційний суд Києва пом'якшив покарання до умовного терміну і звільнив з-під варти 14 серпня 2012 року.

Читайте також:

МЗС спростувало слова Іващенка про надання йому політичного притулку в Данії

Іващенко оскаржив вирок суду, яким йому дали 5 років умовно

Суд змінив Іващенкц покарання на умовне і звільнив його з-під варти

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...