Хорошковський виводить Мінфін з-під контролю прем'єра Азарова

15 лютого 2012 в 09:33
Нещодавно призначений Міністр фінансів Валерій Хорошковський прийняв рішення вести фінансову політику, максимально незалежну від прем'єр-міністра Миколи Азарова.
horoshkovsky3.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

Нещодавно призначений Міністр фінансів Валерій Хорошковський прийняв рішення вести фінансову політику, максимально незалежну від прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Нагадаємо, що Валерій Хорошковський був призначений президентом Віктором Януковичем на посаду міністра фінансів 18 січня (середа).

При цьому, за даними джерела ZN.UA, вже за вихідні, у суботу-неділю, Міністерство фінансів, яке було розташовано раніше на двох верхніх поверхах будівлі Кабінету міністрів на вул.Грушевського, всього за два дні переїхало до будинку на Межигірській.

Зараз пройти за посвідченням Кабміну або Секретаріату КМУ у новий офіс Міністерства фінансів неможливо, - для цього необхідно замовляти окремий пропуск. Подібна система дає можливість моніторити комунікації співробітників і відвідувачів відомства, контролюючи питання, що піднімаються «ходаками».

Окрім того, за інформацією ZN.UA, Хорошковський подав голові уряду подання про звільнення трьох керівників головних фінансових служб, робота яких координується Кабміном через міністра фінансів. Зокрема Хорошковський запропонував звільнити Петра Андрєєва - з посади голови Держфінінспекції (екс-ГоловКРУ), главу Держказначейства Сергія Харченка, а також голову Держфінмоніторингу Сергія Гуржія.

Зазначимо, що з усіх трьох перерахованих вище чиновників тільки Петра Андрєєва не можна вважати однозначно людиною Азарова, у зв'язку з чим не виключено, що він може зберегти свою посаду.

Прем'єр Азаров не поспішає підписувати ці подання. Одна з причин непідписання - спроба глави уряду зберегти важелі впливу на фінансову політику держави.

Нагадаємо, що на сьогодні ЗМІ називають Хорошковського одним з кандидатів на посаду першого віце-прем'єра.

Читайте також:

Азаров «дуже шкодує», що потрапив в уряд

Азаров слідом за Ярошенком у відставку не піде

Відставка Ярошенка дозволить Хорошковському створити мегаміністерство

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...