Харківські лікарі обурені, що їхні німецькі колеги досі не вилікували Тимошенко

9 липня 2012 в 15:47
На думку харківських фахівців, часті зустрічі з гостями і робота могли позначитися на відсутності прогресу в лікуванні Тимошенко. Німецький лікар екс-прем'єра попередньо погодився обговорити здоров'я пацієнтки з українськими колегами.
timoshenko_bolnitsa.jpg
president.lt

Провідні медики Харкова пропонують лікаря екс-прем'єра Юлії Тимошенко доктору Лутцу Хармсу скликати консиліум і обговорити здоров'я пацієнтки.

Про це в ході брифінгу 9 липня повідомила член-кореспондент АМНУ, директор Інституту генетики, доктор медичних наук Олена Гречаніна.

За її словами, якщо за два місяці німецькі фахівці не добилися успіху в лікуванні Тимошенко, то необхідно спільно обговорити ситуацію і з'ясувати, що неправильно в методах лікування.

«Якщо протягом тривалого часу немає прогресу в лікуванні, то, як правило, створюється консиліум», - зазначила Гречаніна.

Невролог Тамара Міщенко повідомила, що сьогодні харківські медики розмовляли з Хармсом. Німецький лікар дав попередню згоду на проведення консиліуму.

Крім того, під час брифінгу головний лікар Харківської клінічної лікарні № 13 Алла Бодейко зазначила, що для успішного лікування необхідні кілька речей, спокій, збалансоване харчування і бажання пацієнта.

При цьому лікар підкреслила, що часті зустрічі з гостями і робота могли позначитися на відсутності прогресу в лікуванні Тимошенко.

Як заявила голова асоціації головних лікарів міста Харкова Алла Хімчан, незважаючи на те, що всі умови для лікування Тимошенко були створені в ЦКБ № 5, за два місяці не були озвучені результати лікування. «А це означає, що їх немає», - резюмувала лікар.

На брифінгу також було оприлюднено заяву медичної громадськості Харківської області з приводу методів лікування Тимошенко німецьким лікарями з клініки Шаріте.

«Ось уже кілька місяців медики Харківщини змушені «ковтати» інформацію, яка принижує на тільки їх честь і гідність, а й ставить під сумнів досвід і професіоналізм багатотисячного колективу медиків всієї країни», - йдеться в заяві.

На думку харківських фахівців, тривале лікування Тимошенко в одній з кращих клінік України «вахтовим методом» німецькими колегами з приватної клініки «Шаріте» не призводить до поліпшення її стану. «Черговий приїзд лікарів цієї клініки ознаменується їх висновками про те, що пацієнтка почуває себе все гірше і гірше», - відзначають вони.

Представники харківської медичної школи заявляють, що були готові включитися в процес лікування, використовуючи новітні розробки та технології, однак їх знання та досвід «виявилися не при справах».

«Ми, представники харківської медичної громадськості, хочемо звернутися до німецьких колег з вимогою провести професійний діалог і отримати відповідь на питання: чому лікарі приватної клініки «Шаріте» не можуть вилікувати одну пацієнтку? Можливо, колеги використовують технології, методики і прийоми лікування, які не підходять пані Тимошенко? А може, в їх завдання і не входить поставити пацієнтку «на ноги»? Ми далекі від політики і політичного доцільності. Наша задача - лікувати хворих, слідуючи клятві Гіппократа. Впевнені, що наші колеги з приватної клініки «Шаріте» сповідують ті ж принципи», - йдеться в заяві.

Читайте також:

Здоров'я Тимошенко погіршилось. Судмедексперти вимагають більше часу для підготовки висновків

Тимошенко за час ув'язнення відвідало 27 іноземців


Тейшейра прийшов в лікарню до Тимошенко, але його так і не пустили

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...