Харківські чорнобильці теж вирішили захопити Пенсійний фонд

15 листопада 2011 в 11:53
У Харкові близько 300 представників чорнобильських організацій зайняли приміщення регіонального управління Пенсійного фонду з вимогою виплатити їм пенсії у розмірах, передбачених законодавством та відповідно до рішень судів.
chernobylci_miting_babushka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Люди зібралися біля приміщення Держпрому, в якому розташоване Головне управління ПФУ у Харківській області, і в актовій залі управління. Чорнобильці вимагають заборонити Пенсійному фонду переглядати рішення судів про призначення їм пенсій, а також вносити корективи у визначені законом розміри пенсій.

Учасники акції протесту заявили, що будуть знаходитися у приміщенні відомства, доки влада не виконає їхніх вимог. У даний час керівники чорнобильських організацій області пішли на переговори з керівництвом Харківської обласної держадміністрації.

Нагадаємо, у Донецьку близько 40 осіб другий день знаходяться у будівлі обласного управління Пенсійного фонду, вимагаючи зустрічі з прем'єром Миколою Азаровим. У вівторок, 15 листопада, вони оголосили безстрокове голодування з вимогою повернути їм колишній рівень пенсій.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...