Топ Новини

Хара: Генпрокуратура веде несправедливу війну

31 жовтня 2011 в 14:35
Голова Федерації профспілок України, член Партії регіонів Василь Хара стверджує, що за період його головування не було продано «жодного санаторію, жодного готелю, жодного комплексу. Про це він заявив в інтерв'ю «Обкому».

«Тому коли вони кажуть "керівництво Федерації", то не називають прізвищ. А треба було б назвати прізвища моїх попередників. Тому що при мені цього не було», - підкреслив В.Хара.

При цьому він визнав, що два роки тому було прийнято рішення про реалізацію окремих об'єктів. «І ми шукали покупців - розміщували у газетах фото, оголошення. Але, на жаль, ці санаторії та комплекси такі, що за два роки їх так і не вдалося реалізувати. Повторюю: на сьогоднішній день жодного санаторію або комплексу ми так і не продали», - додав В.Хара.

Коментуючи порушення Генпрокуратурою кримінальних справ за фактами незаконної приватизації, В.Хара сказав: «Вся ця війна з боку Генпрокуратури - війна несправедлива. Ніякого відношення до власності профспілок держава не має! Ніякого! І в нас є ця правова база. А у ГПУ окрім мантр про те, що це «державне», - нічого немає! Жодного документа, жодного підтвердження слів цих безсоромних людей!»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...