Топ Новини

Гриценко вимагає від Януковича не дати Єжелю ліквідувати черговий військовий санаторій

21 липня 2011 в 13:02
Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко вимагає скасувати наказ Михайла Єжеля про ліквідацію Сакського центрального військового клінічного санаторію.
gricenko.jpg
grytsenko.com.ua

«Наказ міністра оборони Михайла Єжеля № 415 від 15 липня 2011 року, який ліквідує «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М. І. Пирогова», це фактично схема рейдерського захоплення», - пише на своєму сайті Анатолій Гриценко.
 

Народний депутат заявив, що цим наказом санаторій ліквідується, а всі його фонди, оборотні кошти та цінності передаються іншому державному підприємству - «Укрвійськурорту», ​​яке не має ніякого відношення до медицини та курортної діяльності.
 

Анатолій Гриценко вимагає від прем'єр-міністра Азарова негайно прийняти рішення уряду і скасувати наказ.
 

«Кабмін має всі повноваження, щоб невідкладно прийняти таке рішення, адже ліквідаційна комісія вже працює», - підкреслив голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони.

 

Народний депутат вважає неприпустимим те, що санаторій із 815 працівниками та щорічним оборотом більше 120 млн грн. знищують, а його фонди передають підприємству, яке має 30 працівників, не виробляє жодної продукції і тримається на плаву тільки завдяки оренді кількох приміщень.

Тим часом самі працівники санаторію провели прес-конференцію, на якій повідомили, що його було перепідпорядковано з метою захоплення, повідомляє «Центр журналістських досліджень». На думку колективу, цей наказ «має характер прикритого рейдерського захоплення прибуткового і успішного підприємства».

Як повідомив начальник центру відновного лікування санаторію Анатолій Ненько, «Укрвійськкурорт» - підприємство не санаторно-курортного комплексу, воно займається інвестиційною, рекламною та благодійною діяльністю.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...