Гриценко: У списку Об’єднаної опозиції буде багато нових людей

26 червня 2012 в 09:49
Лідер «Громадянської позиції» хотів би побачити у парламенті нові обличчя з європейськими цінностями, незаплямованою репутацією, а під час виборів побачити виборця, який не продається за 100 грн.
gricenko.jpg
grytsenko.com.ua

До списку Об’єднаної опозиції буде включено багато нових людей, які ніколи раніше не обиралися до Верховної Ради. Про це в ефірі радіо «Ера» розповів лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Я згоден, що історія української політики – це скоріше історія обманів, зрад і недотримання слова. Для мене ж політика – дещо інше. Це чітке визначення завдань, пріоритетів і докладання спільних зусиль задля їх реалізації. Однак чи є в Україні попит на чесного політика і чесну політику?», - запитав Гриценко.

Він підкреслив, що хотів би побачити у парламенті нові обличчя з європейськими цінностями, незаплямованою репутацією, а під час виборів побачити виборця, який не продається за 100 грн.

«Але поки виборець не зміниться, до Верховної Ради обиратимуть таких, як Партія регіонів. Ось чому має пройти переоцінка цінностей. Тому у списку Об’єднаної опозиції ви побачите багато нових людей, які ще ніколи не були у парламенті. І це правильно», - впевнений Гриценко.

Водночас лідер «Громадянської позиції» вкотре наголосив, виборцю потрібно змінитися.

«Не може бути європейської країни без європейського виборця, без громадянина, який знає свої права і готовий їх активно захищати, не чекаючи у хаті скраю, що хтось зробить це замість нього», - вважає Гриценко.

За його словами, громадянам потрібно навчитися розрізняти політиків, адже всі вони різні.

«Коли кажуть, що всі однакові – це найгірше, що може бути. В такому випадку опускаються руки, немає вибору – лише хата скраю», - зазначив лідер «Громадянської позиції».

Читайте також:

Гриценко закликав журналістів і громадськість називати людей, які здійснюють підкуп виборців

Гриценко приєднався до Об'єднаної опозиції за умови персональної відповідальності її лідерів за кандидатів у депутати

Гриценко: Литвин надіслав на суд по захисту його гідності безробітного

Об'єднана опозиція в свої списки на виборах «тушок» брати не буде

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...