Гриценко: Стихійна революція може закінчитися розчаруванням

29 листопада 2011 в 08:53
Імпульсивна революція, яку своїми діями провокує українська бульдозера влада, нажаль, може закінчитися для людей розчаруванням, заявив Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція» в інтерв’ю сайту «Главком».
Gritsenko_Gricenko_Anatoliy-1_web.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

«Політика, яку проводить команда Януковича, може завершитися відносно спокійно під час виборів, а може й по-іншому, так як у Лівії, Тунісі чи Румунії свого часу», - вважає А.Гриценко.

При цьому лідер «Громадянської позиції» заявив, що не є прихильником імпульсивних революцій, які не є усвідомленими, а просто «підпалені сірником на фоні розлитого бензину».

«На хвилі такої революції догори може піднятися далеко не краще, відповідальніше, чи моральніше – може піднятися піна. Така революція може завершитися ще гіршим – популізмом, безладом і новими розчаруваннями мільйонів», - зазначив А.Гриценко.

Тому він наголошує на чіткому розділенні між владою і опозицією, причому опозиція має не лише критикувати владу, а й пропонувати альтернативні підходи.

«Якщо опозиціонери будуть робити це переконливо, їх оберуть, непереконливо – пролетять. А якщо влада діятиме брутально і нахабно, триматиметься за крісла за будь-яку ціну, от тоді вона нарветься на справжню революцію. Де буде чітка лінія «вони-ми» і буде вибір не імпульсивний, а усвідомлений людьми», - підкреслив лідер «Громадянської позиції».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...