Гриценко не побачив в Україні боротьби з корупцією

20 серпня 2011 в 05:52
Лідер партії "Громадянська позиція", народний депутат від НУНС Анатолій Гриценко вважає, що в Україні боротьба з корупцією навіть не починалася. Про це він заявив ефірі Житомирського обласного телеканалу.
27_04_Gricenko_Anatoliy_17.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Лідер партії "Громадянська позиція", народний депутат від НУНС Анатолій Гриценко вважає, що в Україні боротьба з корупцією навіть не починалася. Про це він заявив ефірі Житомирського обласного телеканалу.

 "На жаль, президент В. Янукович скасував справжній антикорупційний законопроект, проте вніс і прийняв інший. У ньому немає найважливішої деталі - зобов'язати кожного чиновника будь-якого рівня декларувати видатки всіх   членів своєї сім'ї", - сказав глава "Громадянської позиції", якого цитує його прес-служба.

Він зазначив, що відтепер, користуючись службовим становищем бідного, як церковна миша, за декларацією чиновника, його діти і внуки стають мільйонерами. "Приклад цьому - сам В. Янукович. За декларацією у нього навіть машини не має, проте його син може дозволити собі купити банк", - підкреслив А. Гриценко.
 
Депутат також підкреслив, що поки в законі не з'явиться норма про обов'язок декларувати витрати членів сім'ї чиновника і ніякої боротьби з корупцією не буде.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...