Топ Новини

Гриценко запропонував ввести персональну відповідальність для продажних суддів

15 березня 2013 в 15:04

Законопроект персональної відповідальності суддів вже розробляється у "Батьківщині".

Якщо Європейський суд зобов'язав виплатити компенсацію громадянинові України - її має платити не держава, а суддя, який прийняв неправомірне рішення. Таку пропозицію під час онлайн-конференції на сайті РБК-Україна озвучив Анатолій Гриценко.

"Відповідальність повинна мати прізвище. Суддю треба позбавити права бути суддею, якщо приймає рішення, які суперечать нормам і правам людей", - заявив Гриценко.

Він повідомив, що відповідний законопроект вже розробляється у "Батьківщині".

Персональну відповідальність, на думку народного депутата, повинні нести і представники контролюючих органів. "Якщо вони приходять на підприємство, зупиняють його діяльність, а потім з'ясовується, що це робилося навмисно, або непрофесійно - то нехай за рахунок цих людей покриваються збитки підприємства, а не з бюджету. Я не хочу, щоб гроші платників податків замість того, щоб йти на освіту, науку, медицину, прямували на покриття чиєїсь безвідповідальності або свідомо хитрих навмисних дій", - пояснив політик.

Гриценко додав, що підтримує будь-яку ініціативу, спрямовану на персоніфікацію відповідальності.

"В радянський час не все було погано. Якщо суддя нижчого рівня прийняв рішення, яке потім було оскаржено судом вищої інстанції, - це все, як мінімум партквиток, а потім і втрата посади. Тому я підтримую ініціативу, щоб суддя з власної кишені покривав збитки, що своїм рішенням завдав людині", - зазначив Гриценко.

Читайте також:

Яценюк запропонував звільнити суддів, які позбавили мандата Балогу і Домбровського

Гриценко: Янукович об'єднує Україну в Донецьку область

Гриценко розповів, що в "Батьківщині" все вирішують Яценюк з Турчиновим

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Время 15 марта, 17:26 Настало время нам, гражданам, сделать свой окончательный выбор. Или мы и далее будем тихо скулить, или ГРОМКО заявить власти свое видение будущего для СЕБЯ ! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Стас 15 марта, 16:04 Толик,это несбывшаяся мечта или просто треп,не более того. Ты хоть сам понимаешь,что банда в судейских рясах никогда при этой власти не ответит ? Если понимаешь,то зачем предлагаешь,а если не понимаешь, то ты такой же глупый,как кодляк Янека... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...