Гриценко розповів, що в "Батьківщині" все вирішують Яценюк з Турчиновим

2 лютого 2013 в 14:40

Опозиція під керівництвом Яценюка втрачає довіру людей, упевнений Анатолій Гриценко.

27_04_Gricenko_Anatoliy_17.JPG
Гриценко: "З ключових питань думку Тимошенко ігнорується або замовчується"
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Лідери фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк і Олександр Турчинов з ключових питань приймають рішення вдвох, а думка інших членів об'єднання, і навіть лідера партії Юлії Тимошенко не враховується або замовчується.

Про це заявив народний депутат від "Батьківщини", лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко тижневику "2000", повідомив сайт політика.

На переконання Гриценка, ніхто з партій-учасниць фракції "Батьківщина" з різних причин зараз не готовий влитися в єдину партію. Він зазначив, що після виборів, в політичній силі пішли швидше відцентрові руху.

Він нагадав, коли півроку тому "Громадянська позиція" входила до складу передвиборного об'єднання "Батьківщина", то зафіксувала шість принципів, під якими поставили підписи Яценюк, Турчинов і Гриценко.

"Зараз ми бачимо: підписи партнерів стоять, але поїзд іде не туди. Яценюк з Турчиновим вирішують удвох, ні з ким особливо не радячись. Не тільки думка або пропозиції Гриценко, але і Тарасюка, Катеринчука, Соболєва, Гримчака та інших точно так само не затребувані або не беруться до уваги. З ключових питань і думка Юлії Тимошенко ігнорується або взагалі замовчується, ховається", - розповів Гриценко.

Депутат додав, що в нього з цього приводу була довга розмова з Яценюком, в якій він повідомив: "Як фахівець у системах керування я розумію, по-різному може будуватися система ухвалення рішення і при цьому бути цілком ефективною. Ти - глава фракції, можеш радитися, а можеш вирішувати все сам. Хочеш бути авторитарним керівником - немає питань, будь. Але за однієї умови - якщо ти запропонуєш команді стратегію перемоги і забезпечиш її досягнення. Якщо так, будь ласка, призначай сам кого хочеш і куди хочеш".

Але оскільки, за словами Гриценка, стратегії перемоги не запропоновано, а за іншими йдуть лише поразки, виникають питання, і на них треба давати чесні відповіді.

"Можна і далі говорити, що закон про вибори - перемога опозиції, а насправді це була поразка. Можна тішити себе успіхом "Батьківщини" на парламентських виборах, але якщо чесно, то який успіх? Почали кампанію з рейтингом 25% і закінчили з тієї ж цифрою...

Але найголовніше ми як команда під керівництвом Яценюка втрачаємо довіру людей! Тому що не діємо, імітуємо, пропустили, не реалізували низку сильних рішень, які я пропонував, інші пропонували, врешті-решт, Юлія Тимошенко на них наполягала - все мимо! А якщо б діяли, не чіплялися за мандати і швидкий розподіл посад і кабінетів, йшли попереду людей - вони б нам вірили! І тоді не було б проплачених мітингів. І не стояли б 150 бабусь, за гроші, з плакатами в захист Тимошенко при тому, що тільки в її партії 600 тисяч людей і десятки тисяч депутатів", - заявив Гриценко.

Читайте також:

Чотири депутати від "Батьківщини" стали членами партії "За Україну!"

Власенко вважає невипадковим ідею повернути в Україну смертну кару

Тимошенко закликала українців "влаштувати Крути" мафіозному режиму Януковича

Яценюк вважає появу в Раді "тушок" війною персонально проти себе

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Юлія 3 февраля, 01:01 Саме тому політика ДТ прозора і зрозуміла - Юлі волю, але не владу. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Миколай 2 февраля, 21:18 У тижневика "2000" репутація специфічна. А ще для багатьох (і навіть дуже багатьох) думка Ю.Тимошенко не є обовязково істиною в останній інстанції. При всій повазі до лідера Громадянської позиції не можна забувати, що і "Дзеркало тижня" зробило свій внесок в розвінчування міфу про Юлю. І якщо бути чесним до кінця, то якраз перемога Януковича відкрила очі мільйонам громадян Півдня і Сходу України на справжнє "рило" "братнього" російського імперіалізму. Ви уявляєте собі ситуацію в Україні, якщо б зараз Тимошенко була президентом? Звичайно, це ніяк не виправдовує її ув"язнення нинішньою владою. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...