Грецький уряд отримав вотум довіри

9 липня 2012 в 05:28
179 депутатів із 300, тобто всі члени коаліції, що складається з трьох партій, проголосували за довіру коаліційному уряду Антоніса Самараса.
greciya.jpg
greecetoday.ru

Грецький парламент проголосував у понеділок за довіру коаліційному уряду Антоніса Самараса.

За довіру уряду проголосували 179 депутатів з 300, тобто всі члени коаліції, що складається з трьох партій, проти - 121. У правлячу коаліцію входять правоцентристська партія "Нова демократія", соціалісти з ПАСОК і ліва Демократична партія.

Уряд обіцяє почати прискорену приватизацію, зупинити спад в економіці, він також має переконати кредиторів у своїй здатності виконати погоджену програму, незважаючи на збої в її реалізації.

Зараз у плані приватизації знаходяться 23 об'єкти, у 2012 році в бюджет має бути отримано від продажу держвласності 3 мільярда євро.

У понеділок питання про виконання Грецією узгодженої програми будуть обговорювати у Брюсселі міністри фінансів єврозони.

Очікується, що грецький міністр Яніс Стурнарас проситиме партнерів відтермінувати виконання низки бюджетних цілей, пише The Wall Street Journal. Однак продовження термінів програми може вимагати від європейських країн збільшення сум фінансування Греції, які вже зараз вже досягли космічних масштабів (за оцінками Стурнараса, Афіни вже отримали від ЄС, ЄЦБ і МВФ за два роки 500 мільярдів євро).

Читайте також:

Греція вимагає від кредиторів відмови від подальшого скорочення зарплат і пенсій

Грецький прем'єр скоротив зарплату членів уряду на 30%

Новий уряд Греції буде домагатися пом’якшення режиму жорсткої економії

 

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...