Топ Новини

Грач став новим головою КПРС

6 червня 2011 в 11:29
Міністерство юстиції отримало офіційне повідомлення Комуністичної партії робітників і селян про зміну партійного лідера.
grach_focus.ua.jpg
focus.ua

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Замість Олександра Яковенка партію очолив Леонід Грач. Відповідне рішення було прийнято VIII позачерговим з'їздом партії і загальним рішенням Центрального органу комітету Комуністичної партії робітників і селян 27 лютого 2011 року.

Міністерство юстиції взяло до відома інформацію про зміни у складі керівних органів Комуністичної партії робітників і селян і внесло зміни до реєстру політичних партій України. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як відомо, відповідно до закону «Про політичні партії в Україні» партії повинні інформувати Міністерство юстиції України про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їх адреси та місцезнаходження у тижневий термін після прийняття рішень з цих питань.

Комуністичну партію робітників і селян було зареєстровано у Мін'юсті 30 березня 2001 року. Партію внесено до Реєстру політичних партій під № 84.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...