Топ Новини

ГПУ: У справі Пукача ніяких процедур не порушували

14 січня 2011 в 12:26
У Генпрокуратурі стверджують, що при прийнятті процесуальних рішень у справі Олексія Пукача була дотримана процедура, передбачена законом, пише Коммерсант-Украина.

У Генпрокуратурі стверджують, що при прийнятті процесуальних рішень у справі Олексія Пукача була дотримана процедура, передбачена законом, пише Коммерсант-Украина.

«Слідчим, як це і передбачено законом, було розіслано повідомлення про те, що представники потерпілої сторони можуть розпочати ознайомлення з матеріалами кримінальної справи», розповів керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

«Слідчий чекав три доби з моменту, коли мало розпочатися ознайомлення, хоча законом не передбачено строк очікування. Однак ніхто так і не з'явився», - зазначив він. Після цього, за його словами, слідчий ухвалив рішення повідомити обвинуваченому про закінчення слідства і пред'явити йому матеріали справи для ознайомлення.

"Ми діяли строго за законом, - підкреслив Бойченко. - Був складений відповідний протокол, є повідомлення, поштові штампи - все було, як належить. Тому Кримінально-процесуальний кодекс ми жодним чином не порушили".

Нагадаємо, вчора адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко повідомила, що потерпілій стороні не дали ознайомитися з матеріалами справи Пукача.

6 грудня Генеральна прокуратура завершила розслідування кримінальної справи за звинуваченням Пукача у вбивстві Гонгадзе.

8 жовтня був змінений слідчий у справі Георгія Гонгадзе. Слідчу групу замість Олександра Харченка очолив Владислав Грищенко.

За матеріалами Коммерсант-Украина

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...