Топ Новини

Головний слідчий МВС Фаринник подав у відставку

14 березня 2013 в 07:46

Фаринник був ключовою фігурою в організації роботи слідчих підрозділів МВС.

фаринник
Василь Фаринник

Начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник подав рапорт про відставку. "Я подав рапорт 5 березня, з міністром це узгоджено. Офіційно ще не звільнений, але це буде", - заявив він.

На питання про причини відставки Фаринник заявив: "Просто втомився".

"В Інтернеті читав, що відставка нібито пов'язана з проблемами впровадження нового КПК, але це неправда. Я зробив все, щоб новий кодекс запрацював, і тепер маю повне право відпочити. Фізично більше не можу працювати на знос, а впівсили - не маю права", - додав він.

Фаринник зауважив, що це третя його спроба залишити роботу в міліції. "Вперше я звільнявся у 1989 році, вдруге - в 2005-му. Тепер звільняюся в 2013-му. Чимось, звичайно, буду займатися", - сказав він.

У свою чергу речник МВС України Володимир Поліщук підтвердив, що Начальник Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України Василь Фаринник подав рапорт про відставку. "Я знаю, що він написав рапорт на початку місяця. З цим довго не погоджувалися, оскільки він хороший працівник. Але яке рішення прийняли, мені поки не відомо", - зазначив Поліщук.

Причиною відставки він називає стан здоров'я Фаринника.

Читайте також:

Янукович висловив надію на швидку гуманізацію кримінального процесу

Силовики отримали право таємно проникати в житло будь-якого українця

Новий Кримінально-процесуальний кодекс набув чинності

Космомольская правда
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • КПК 14 марта, 13:43 а з новим КПК не реально працювати на 100%, любий слідчий чи прокурор із землі може про це розповісти, але не слухають бо "ганьба" визнавати свої помилки, рапорт написати легше. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...