Топ Новини

Голові Ради Європи не подобається, як у в'язниці поводяться з Тимошенко і Луценком

12 березня 2012 в 16:20
Генеральний секретар Ради Європи заявив, що в українських колоніях виявлено низку недоліків, щодо умов утримання під вартою. Він закликав забезпечити гідні умови утримання в колонії Юлії Тимошенко.
lucenko_tymoshenko.jpg
ZN.UA

Генсек Ради Європи Турбьерн Ягланд стурбований з приводу звернення осіб України, що знаходяться під вартою, зокрема з колишніми членами уряду. Про це він заявив на засіданні комітету Ради Європи з попередження тортур, нелюдського або такого, що принижує гідність поводження.

Генеральний секретар Ради Європи заявив, що в українських колоніях виявлено низку  недоліків, щодо умов утримання під вартою.

«Я також вкрай стурбований погіршується станом здоров'я Юлії Тимошенко. Скарзі пані Тимошенко в Європейському суді з прав людини було привласнено пріоритетний статус. Я прийняв до уваги заяви високопоставлених державних осіб України, в яких підтверджується, що влада країни неухильно виконає рішення суду», - заявив він.

«На даному етапі, я хотів би підкреслити, що на українській владі лежить обов'язок забезпечити гідні умови утримання Тимошенко, які відповідали б прийнятим країною зобов'язанням у рамках Ради Європи», - підкреслив Ягланд.

Делегація ЄКПЗ вивчила медичне обслуговування, яке під час відвідування київського СІЗО надавалося там окремим особам, зокрема, Валерію Іващенку, Юрію Луценку та Юлії Тимошенко.

Делегація висловила стурбованість з приводу значущості затримок при організації оглядів лікарями-спеціалістами поза СІЗО. Делегація також підкреслила ймовірну необхідність додаткового лікування в лікарняних умовах

Нагадаємо, 26 січня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію про стан демократії в Україні. Депутати ПАРЄ звернулися до українського керівництва з проханням вжити заходів для звільнення колишніх членів уряду та надання їм дозволу на участь у майбутніх парламентських виборах.

У ПАРЄ нагадали, що у випадку, якщо вимоги Асамблеї не будуть виконані, буде розглядатися можливість введення санкцій проти України.

Читайте також:

ПАРЄ не знайшла в Україні політичних ув'язнених

Європейські політики закликали президента УЄФА заступитися за Тимошенко

Генпрокуратура виконає рішення Європейського суду щодо позовів Луценка і Тимошенко


В АП вважають, що Євросуд виправдає Тимошенко і Луценко

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...