Топ Новини

Голова ВРЮ: До зали судового засідання привозили й у візках

20 грудня 2011 в 20:19
Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко допускає доставлення підсудних до зали суду в лежачому стані за наявності такої потреби. Про це він заявив в ефірі "Радіо Свобода", коментуючи сьогоднішні події в Апеляційному суді Києва, де розглядають скаргу Юлії Тимошенко на вирок у справі щодо газових контрактів.
pravosudie_sud_femida_5.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«У мене в моїй практиці були такі випадки, коли людина, попри те, що вона є інвалід, хвора, ще якісь підстави, що вона не мала можливості вільно пересуватися. Навіть були такі випадки, коли симулювали стан здоров’я. До зали судового засідання привозили і у візках. Ну, на носилках – ні. Але таке було», – сказав він.

«Згадайте, Іван Дем’янюк, якого судили у Німеччині, який скоїв злочини проти людства, засуджений. Його постійно у візку привозили, і він слухав», – зазначив голова Вищої ради юстиції і додав: «Єдине, щоб людині не завдавати страждання, щоб вона могла  усвідомлювати, про що йде мова  і сама бажала прийняти участь у розгляді цієї справи. Ось найголовніший критерій».

На запитання, чи може Вища рада юстиції зібратися для обговорення ситуації, що склалася з розглядом скарги Ю.Тимошенко, В.Колесниченко наголосив, що «Вища рада юстиції не може втручатися у здійснення правосуддя».
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...