Топ Новини

Голова нацрозвідки США вважає російську армію неконкурентоспроможною з НАТО

1 лютого 2012 в 10:34
Реформа і програми з модернізації російської армії не розраховані на проведення серйозних наступальних операцій на НАТО, вважає глава національної розвідки США.

Оцінюючи проведену в РФ військову реформу, голова національної розвідки США Джеймс Клеппер зазначив, що хоча РФ прагне до створення сучасних збройних сил, оснащених новітніми видами бойової техніки, процес реформування ускладнюється через нестачу фінансування, бюрократичні і культурні бар'єри, а також через необхідність направляти значні суми на модернізацію звичайних ЗС.

"Реформа та програми з модернізації призведуть до покращень, які дозволять російським збройним силам швидше взяти вгору над меншими сусідами і зберігати домінування на пострадянському просторі, але вони не приведуть і не розраховані на проведення серйозних наступальних операцій на НАТО", - зазначив Клеппер.

На його думку, Росія поки що буде як і раніше вважати ядерний арсенал запорукою своєї незалежності на світовій арені.

Нагадаємо, у доповіді про перспективи розвитку ядерних озброєнь, оприлюдненій британською дослідницькою групою Trident Comission, заснованою британо-американською організацією BASIC (British American Security Information Council), зазначається, що найбільшими конкурентами у перегонах озброєнь у найближче десятиліття будуть США та Росія.

Зокрема, у найближче десятиліття США витратять на ядерні озброєння 700 мільярдів доларів.

У свою чергу Росія до 2020 року витратить на розвиток власне ядерної тріади не менше 70 мільярдів доларів.

Читайте також:

Лідерами нових перегонів ядерного озброєння експерти вважають США і Росію

Американська армія скоротиться до 490 тис. військовослужбовців

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...