Голова Львівської облради закликав відзначити День Незалежності під гаслом «Бандера, Шухевич – Герої України!»

4 серпня 2011 в 10:07
Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич закликав усіх жителів Львівщини відзначити 20-річницю Незалежності України під гаслом «Бандера, Шухевич – Герої України!».

«Прийдімо всі в цей день, 24 серпня, до пам’ятника Героєві України Степану Бандері у Львові, а також в інших містах Львівщини. Відсвяткуймо цю річницю в товаристві ветеранів УПА, котрі як ніхто причетні до цього свята, і покажімо, що замовні рішення судів для нас нічого не варті», - йдеться в заяві О.Панькевича, розміщеному на сайті облради.

Коментуючи рішення Вищого адміністративного суду у справах про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, він зазначив: «Судовий процес про позбавлення Бандери і Шухевича звання Героїв України – абсолютно політичний. Те, що українських героїв позбавили звання лише на формальній підставі – бо вони не були громадянами України - свідчить про те, що замовники справи не знайшли жодних змістовних аргументів проти Бандери й Шухевича».

О.Панькевич впевнений, що «українофобському тиску на нашу свідомість ми повинні протиставити щире, всенародне, загальнонаціональне вшанування наших героїв».

«20-річчя Незалежності України – це добра нагода продемонструвати наші почуття і переконання», - сказав він.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...