Топ Новини

Голова Донецької облради запевнив, що його стосунки з сином Януковича ні на що не впливають

4 серпня 2011 в 11:48
Новий голова Донецької обласної ради Андрій Федорук запевнив, що його особисті хороші стосунки з сином президента України Олександром Януковичем ніяк не позначаться на його роботі.

Про це А.Федорук сказав у четвер, 4 серпня, на своїй першій прес-конференції після обрання головою облради.

А.Федорук підтвердив, що до приходу до облради працював в одній корпорації («МАКО») з О.Януковичем, але підкреслив, що при переході до облради ніяких бізнес-контактів з ним не підтримував.

«Стосовно моєї попередньої роботи, я думаю, що всім вже зрозуміло, що за час моєї роботи на посаді заступника голови якихось там бізнес-контактів або бізнес-інтересів своєї колишньої корпорації, там, де я працював, я не підтримував. Тобто, зобов'язань ні фінансового плану, ніяких інших бізнес-інтересів у мене з ними немає», - сказав А.Федорук.

За словами голови облради, він підтримує стосунки з О.Януковичем.

«Стосовно особистих інтересів - так, ми з ним підтримуємо людські відносини. Коли є час, тоді проводимо зустрічі, але за телефоном спілкуємося дуже рідко», - зазначив А.Федорук.

«Я думаю, що надалі якісь особисті стосунки на політичне життя регіону і роботу обласної ради не вплинуть і заважати не будуть», - додав він.

О.Янукович є президентом будівельної корпорації «МАКО».

Сьогодні член фракції Партії регіонів А.Федорук, який раніше обіймав посаду виконуючого обов'язки голови Донецької обласної ради, був обраний головою ради. Його кандидатура була єдиною, винесеною на голосування.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...