Глава парламенту пообіцяв стежити за персональним голосуванням депутатів

9 січня 2013 в 15:53

Спікер парламенту Рибак має намір особисто стежити за дотриманням регламенту і контролювати персональне голосування депутатів: "Працює система: натискай за себе, за того хлопця - не потрібно".

Rada_knopkodav 212.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховної Ради України Володимир Рибак вважає, що питання забезпечення персонального голосування народних депутатів не потребує ніякого організаційного рішення - воно вже вирішене.

"Організаційно не потрібно нічого нового придумувати. Воно вже вирішене. Є варіанти, які працюють в парламенті вже 20 років", - сказав Рибак на брифінгу, відповідаючи на питання, як він має намір організаційно вирішити питання із забезпеченням персонального голосування кожного народного депутата.

"Працює система: натискай за себе, за того хлопця - не потрібно, і голосуй, і все буде нормально", - підкреслив він.

При цьому Рибак зазначив, що закликає всіх народних депутатів чинити саме так - голосувати лише за себе.

"Але в законі не прописано, що робити з народним депутатом, якщо він не голосує. Такого в законі немає, але я всіх закликаю депутатів до того, щоб Верховна Рада працювала. Якщо не згоден - проголосуй проти, згоден - проголосуй за", - зазначив Рибак.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи правильно зрозуміли журналісти, що Рибак не має наміру вживати ніяких дій для забезпечення персонального голосування депутатів, він сказав: "Ні. Ви неправильно зрозуміли. Є регламентні норми. Все розписано: яка система голосування. І я буду стежити за тим, щоб депутати дотримувалися цих пунктів регламенту".

Читайте також:

Спікер парламенту назвав історичну місію України - багатовекторність

Спікер парламенту пообіцяв не приймати поправки до законів "з голосу"

Регіонали скасовувати резонансні закони не мають наміру

Рибак виступив за рівноправність української та російської мов

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • виборець 9 января, 16:59 "Але в законі не прописано, що робити з народним депутатом, якщо він не голосує." То чому ВР не може прописати ? Значить це мафії потрібно ! Яник "добро" не дає. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...