Топ Новини

Фролова впевнена, що її підвищення не пов'язане з Тимошенко

1 квітня 2013 в 09:47

Заступник генпрокурора Лілія Фролова вважає, що якби її підвищували з посади виключно через те, що вона підтримувала держзвинувачення, то вона займала б на даний момент дуже високий пост.

Лилия Фролова
Лілія Фролова

Новий заступник генпрокурора Лілія Фролова не пов'язує її участь у звинуваченні Тимошенко у газовій справі зі своїм підвищенням. Про це вона сказала в інтерв'ю газеті Коммерсант-Украина.

"Я займалася підтриманням державного обвинувачення. Коли я тільки прийшла в органи прокуратури, цей напрямок був у мене одним з інших. Більш поглиблено я почала займатися цим з 2007 року у прокуратурі Запорізької області на посаді начальника відділу підтримки державного звинувачення", - сказала вона.

"Я брала участь у розгляді і справ про навмисні вбивства, і справ, пов'язаних із корупційними злочинами", - додала Фролова.

"Так що, якщо б за кожну мою справу мене просували по кар'єрних сходинках виключно через те, що я підтримувала держзвинувачення, і комусь було винесено обвинувальний вирок, то я вже давно була б досить високо", - підкреслила вона.

На уточнююче питання про те, що "зірка прокурора Фролової зійшла саме після справи Юлії Тимошенко", вона відповіла:

"Це винятково ваше уявлення. Крім справи Тимошенко, у мене в той час було досить велике коло обов'язків".

"Представляючи державне обвинувачення в цьому процесі, я займала посаду заступника начальника відділу підтримки держобвинувачення ГПУ. І тоді у нас на контролі перебувало понад 100 кримінальних справ, які розглядалися в регіональних судах, і стосувалися вони, ясна річ, чиновників різних рівнів, суддів, корупційних злочинів", - сказала вона.

Фролова також вважає, що в Європі ставлення до справи Тимошенко змінилося.

"Мені здається, що сьогодні Європа вже по-іншому дивиться на справу Тимошенко - її перестають сприймати як політичну, як свідчення вибіркового правосуддя в країні. Ми говоримо про те, що в країні є закон. І цей закон ніхто не повинен порушувати", - сказала вона.

Нагадаємо, 22 березня Генеральний прокурор України Віктор Пшонка підписав наказ про призначення прокурора Лілії Фролової на посаду заступника генпрокурора.

Читайте також:

Одіозна держобвинувач у "газовій справі" Тимошенко Лілія Фролова призначена заступником Пшонки

Фролова: У Тимошенко тюремні капці "на от такенній" платформі

Прокурор спростувала зникнення сторінок з кримінальної справи Тимошенко

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...