Топ Новини

Freedom House: Диктатори пострадянських країн ризикують розділити долю своїх арабських колег

29 червня 2011 в 10:14
Авторитарні режими країн колишнього Радянського Союзу несприйнятливі до реформування, а отже, все більш схильні до ризику непередбачуваних криз, на зразок подій на Близькому Сході і в Північній Африці. Про це йдеться в новому дослідженні Freedom House "Нації в дорозі».

Як відзначається у дослідженні, відсутність у країнах колишнього СРСР можливостей для мирного переходу влади збільшує потенціал народних повстань.

«Останні потрясіння на Близькому Сході мають викликати серйозну стурбованість в авторитарних і здавалось би непорушних режимах колишніх радянських республік», - сказав президент Freedom House Девід Крамер, зазначивши, що правителі цих країн ризикують розділити долю своїх колег в Єгипті, Тунісі та Сирії.

У доповіді наголошується небезпека для демократії в Україні, ситуацію в якій Freedom House розглядає як ключовий тест для реформ у регіоні. В організації вважають, що Україна «пережила явний розворот під керівництвом президента Віктора Януковича». Зокрема, у країні знизилися індикатори демократії в п'яти сферах, у т.ч. різко знизилася незалежність судової системи і зріс авторитаризм управління.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...