Топ Новини

Європейський комітет тиждень інспектуватиме українські в'язниці

30 листопада 2011 в 20:16
Європейський комітет з попередження тортур і нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання має намір інспектувати українські слідчі ізолятори та в'язниці до 6 грудня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.
"Представники комітету під час перебування з 29 листопада до 6 грудня 2011 відвідають місця та установи застосування заходів примусового характеру, попереднього ув'язнення та виконання покарань з метою перевірки дотримання Україною вимог Європейської конвенції із запобігання жорстокого поводження і катувань", - сказано в ньому.
 
Під час зустрічі з президентом комітету Летіфом Хусейновим генеральний прокурор Віктор Пшонка зазначив, що для виконання зобов'язань, взятих Україною при вступі до Ради Європи, триває реалізація комплексних демократичних реформ у сфері кримінального судочинства з метою наближення правової системи України до європейських стандартів.
 
За його словами, головними складовими цього процесу є декриміналізація і гуманізація кримінального законодавства, які сприяють посиленню захисту конституційних прав громадян і направлені на боротьбу з жорстоким поводженням.
 
У свою чергу Л. Хусейнов схвалив готовність органів прокуратури Україну до рішучої боротьби з катуваннями та жорстоким поводженням.
 
Як повідомлялося, сьогодні представники Європейського комітету з питань попередження катувань відвідали екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко в Лук'янівському СІЗО.
 
Нагадаємо, вчора європейські інспектори відвідали екс-міністра МВС Юрія Луценка.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...