Топ Новини

Європарламентар готовий поручитися за Луценка

29 червня 2011 в 12:58
Депутат Європарламенту Марек Сівець готовий надати українському суду особисту гарантію, якщо вона буде необхідна для звільнення з-під варти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомляє прес-служба «Народної самооборони».
Lucenko__web_1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Він зазначив, що Ю.Луценко, попросив його звернути увагу на його справу. «У коло моїх обов'язків не входить вирішувати, чи підтримає суд звинувачення, чи ні. Але в одному я впевнений: позбавлення волі - це найжорстокіший запобіжний захід у кримінальному переслідуванні», зазначив М.Сівець.

«Я вирішив звернутися до повноважних судових органів з проханням розглянути мою особисту гарантію як аргумент для звільнення міністра Луценка і надання йому можливості вільно відповідати перед судом, де - мені дуже хочеться вірити - він доведе свою невинність», - підкреслив політик.

Депутат нагадав, що під час останнього пленарного засідання у Страсбурзі Європарламент прийняв 
резолюцію про поточну ситуацію в Україні, і, зокрема, щодо поширення випадків порушення кримінальних справ проти колишніх членів уряду та інших помітних діячів, які все частіше стають об'єктом інтересу з боку прокурорів і судів.

«Саме цих справ і стосується резолюція Європарламенту, яка привертає увагу української влади до необхідності забезпечити законність і прозорість подібних розслідувань. Так, щоб не було ніякої підозри, що правосуддя працює в інтересах якоїсь певної політичної сили», - заявив М.Сівець.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...