Топ Новини

Європарламент хоче почитати УА з Україною до його підписання

23 грудня 2011 в 15:01
Якщо раніше передбачалося, що Європарламент буде лише ратифікувати вже підписану Угоду про асоціацію, то нещодавно, як стало відомо ZN.UA, в Євросоюзі вирішили, що УА з Україною варто показати законодавчому органу ЄС до підписання.
europarlament.jpg
michael-cashman.eu

 З метою ознайомлення або ж схвалення — нам поки що невідомо. Якщо схвалення, то це ще одна додаткова сходинка на шляху до угоди, і хто знає, наскільки легко буде її подолати, незважаючи на всю раніше висловлену Україні Європарламентом підтримку.

Крім того, незрозуміло, як вчинять із ЗВТ. Раніше передбачалося, що частина угоди, присвячена вільній торгівлі, почне працювати раніше, оскільки ратифікувати цю частину документа повинні лише Верховна Рада і Європарламент, на відміну від політичної частини, схвалити яку повинні національні парламенти всіх 27 держав ЄС. Але, як стверджують наші джерела, на сьогодні чіткого механізму запуску ЗВТ немає. Яким він буде, поки що не можуть сказати ні українська, ні європейська сторони.

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Тетяни Силіної «А все могло бы быть совсем не так! Если только сам себе не враг».
.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...