Топ Новини

Європа ніколи не поступиться демократичними принципами у відносинах з Україною

4 листопада 2011 в 11:29
Європейський Союз ніколи не поступиться демократичними цінностями і не піде на партнерство з Україною, поки в країні переслідуватимуть опозицію.
euroflag__ukraine_DSC3128-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це в інтерв'ю ZN.UA сказав Говард Дін, колишній кандидат від демократів у президенти США і нинішній член ради директорів Національного демократичного інституту.

"Ви повинні розуміти: Європа хоче партнерства з Україною. Але вона ніколи не піде на це партнерство, поступаючись своїми демократичними принципами та стандартами. Тому якщо ситуацію із засудженням Тимошенко не буде виправлено, я сумніваюся, що всі 27 країн Європейського Союзу ратифікують угоду про асоціацію", - сказав він.

При цьому Г. Дін вважає низькими шанси на те, що угоду про асоціацію між Україною і ЄС буде підписано в грудні і  парафовано усіма членами Євросоюзу, якщо Тимошенко і надалі знаходитиметься у в'язниці.

"Думаю, що шанси невеликі. Але навіть якщо Євросоюз і підпише з Україною угоду про асоціацію, то доти, доки у вашій країні залишаються політичні в’язні, неможливо буде вести мову про лібералізацію візового режиму. При цьому обов’язково матиме місце зниження рівня західноєвропейсь­ких інвестицій в українську економіку", - відзначив він.

Детальніше читайте в інтерв'ю Володимира Кравченка з Говардом Діном у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...