Етапування Тимошенко не відбудеться через скасування допиту свідка

19 лютого 2013 в 07:29

Запланований на 19 лютого допит свідка у справі вбивства Євгена Щербаня скасований через його хворобу. Перед цим Юлія Тимошенко вимагала привезти її на допит цього свідка.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не буде етапована в Київський апеляційний суд для участі в допиті свідка у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня, оскільки допит, призначений в рамках досудового слідства на 19 лютого не відбудеться, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України (ДПтСУ).

"Увечері суд поінформував пенітенціарну службу про те, що допит свідка 19.02.2013 р. не відбудеться через повідомлення свідка про неможливість прибути з посиланням на хворобу. Ця інформація була доведена до відома засудженої. У зв'язку з цим, необхідність в етапуванні Тимошенко відсутня", - наголошується в повідомленні прес-служби ДПтСУ.

- Тимошенко попросилася на суд у Київ, незважаючи на важку хворобу

Водночас у повідомленні наголошується, що до отримання інформації з суду пенітенціарна служба почала організацію всіх підготовчих заходів для етапування екс-прем'єра, оскільки надійшли її відповідні заяви на ім'я керівництва Качанівської колонії (Харків).

Раніше захисник екс-прем'єра Сергій Власенко повідомив, що Тимошенко вимагає забезпечити її доставку в Апеляційний суд Києва для участі в допиті екс-голови Донецької облдержадміністрації Володимира Щербаня - свідка у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня.

"Юлія Володимирівна написала на адресу Печерського районного суду міста Києва на ім'я судді Медушевської заяву: "Вимагаю забезпечити мою доставку до суду для участі в допиті свідка, незважаючи на свою важку хворобу. Вимагаю повідомити мені час прибуття конвою для перевезення мене в Апеляційний суд міста Києва, на засідання, яке відбудеться 19.02.2013 р. о 10 годині", - сказав Власенко.

Він нагадав, що Тимошенко не вперше вимагає забезпечити їй можливість особисто брати участь у допитах свідків в рамках досудового слідства у справі про вбивство Щербаня, проте жодного разу її вимоги не було задоволено.

Читайте також:

Свідок у справі Щербаня стверджує, що Тимошенко заплатила за вбивство 3 млн доларів

Свідок у справі Щербаня розповів, кого повинні були вбити наступним

Свідок у справі Щербаня зміг лише послатися на слова покійних бандитів

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...