Екс-президенту Туреччини загрожує довічне

10 січня 2012 в 12:37
94-річному екс-президенту Туреччини Кенану Еврену, який очолив військовий переворот 12 вересня 1980 року ще на посаді начальника Генштабу, загрожує довічне ув'язнення за звинуваченням в організації путчу.

Сьогодні суд у кримінальних справах Анкари прийняв до розгляду обвинувальний висновок щодо К.Еврена і колишнього глави ВПС Туреччини Тахсіна Шахінкая, підготовлений прокуратурою турецької столиці.

У звинуваченні зазначається, що К.Еврен, який став президентом Туреччини після перевороту 1980 року, і Т.Шахінкая скоїли злочини, організувавши змову з метою повалення законного уряду, і повинні понести відповідальність як за організацію перевороту, так і за тортури, які широко практикувалися у часи військового режиму, на підставі 80-ї і 146-ї статей Кримінального кодексу, санкції яких передбачають довічне ув'язнення (у в'язниці) суворого режиму.

Дата початку судового процесу над екс-президентом Туреччини і колишнім головкомом ВПС, єдиними з учасників перевороту, що залишилися живими, поки невідома.

Реакції К.Еврена на рішення суду Анкари поки не було. Раніше він заявляв, що накладе на себе руки, якщо його буде притягнуто до суду.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...