Топ Новини

Єфремов: В опозиції немає нічого конкретного щодо декриміналізації

17 жовтня 2011 в 11:47
Представники парламентської опозиції не подали конкретних пропозицій, спрямованих на декриміналізацію 365-ї статті Кримінального кодексу. Про це заявив народний депутат, глава парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
efremov_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

О.Єфремов нагадав, що у проекті закону про гуманізацію Кримінального кодексу, поданому президентом, за 18-ти статтями пропонується замінити кримінальну відповідальність на матеріальну.

«Наші колеги з опозиції не пропонують нічого конкретного. Вони весь час шукають якісь обхідні маневри: давайте ми прискоримо процес розгляду, потім внесемо якісь доповнення, які вам сподобаються тощо. Так дискусія не ведеться. Або до нас звертаються з конкретними і зрозумілими нам пропозиціями, які ми розглядаємо і даємо відповідь, або говорять, що пропозицій немає, і ми розглядаємо законопроект у тому вигляді, в якому документ був поданий президентом. Інших варіантів немає», - зазначив він.

«У даний час ніяких консультацій з опозицією щодо їх пропозицій стосовно декриміналізації 365-ї статті не ведеться через відсутність таких пропозицій», - підкреслив О.Єфремов.

При цьому він уточнив, що сама пропозиція скасувати статтю 365 КК від опозиції надходила.

«Проте відразу за цією пропозицією опозиція почала критикувати скасування цієї статті», - сказав політик.


Нагадаємо, що 6 жовтня Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект президента Віктора Януковича, який пропонує декриміналізувати покарання за низку злочинів в економічній сфері. Однак законопроект не передбачає скасування кримінальної відповідальності за ст.365.

11 жовтня, Печерський суд визнав Ю.Тимошенко винною у порушеннях при укладенні в 2009 році «газових угод» з Російською Федерацією і засудив до семи років ув'язнення. Вона засуджена за ч.3 ст.365 КК (перевищення влади або службових повноважень, якщо вони спричинили тяжкі наслідки).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...