Топ Новини

Джемілєв: Влада відсторонилася від рішення проблем кримських татар

5 жовтня 2011 в 08:30
Голова меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат (фракція «Наша Україна - Народна самооборона») Мустафа Джемілєв зазначає, що українська влада відсторонилася від вирішення проблем кримських татар.

«Українська влада у даний час повністю відсторонилася від вирішення цих проблем», - сказав він на брифінгу у середу, 5 жовтня, перед зустріччю з головами дипломатичних місій і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Зокрема, за словами М.Джемілєва, мова йде про прийняття відповідного законодавства щодо прав кримських татар, вирішення проблем, пов'язаних з облаштуванням, соціальним захистом, релігією і земельними питаннями. Окрім того, він згадав проблему дискримінації кримських татар і позбавлення їх прав давати освіту дітям рідною мовою.

М.Джемілєв зазначив, що частина населення кримських татар у Криму складає 13%, а у владі вони представлені на рівні не більше 4-5%, і ситуація з цим тільки погіршується. «Це теж у нас викликає стурбованість», - зазначив він.

Досі, за словами депутата, немає чіткої відповіді влади з приводу сприяння у проведенні міжнародного форуму з питань відновлення прав кримськотатарського народу. «За наявними у нас даними, з боку керівництва України є великий інтерес, і в той же час певна стурбованість», - зазначив він.

М.Джемілєв запевнив, що цей захід проводиться не з метою «шантажувати» українську владу, а для сприяння у вирішенні проблем кримських татар в Україні, і висловив сподівання на активну участь влади і міжнародного співтовариства в цьому заході.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...