Топ Новини

Доній вважає, що затримання Луценка – це перевірка "на вошивість" суспільства

14 січня 2011 в 12:29
Депутат Верховної Ради від «Народної самооборони» Олесь Доній вважає, що затримання Юрія Луценка — це початок жорстоких політичних репресій і суспільство повинне стати на захист опозиції.

Депутат Верховної Ради від «Народної самооборони» Олесь Доній вважає, що затримання Юрія Луценка — це початок жорстоких політичних репресій і суспільство повинне стати на захист опозиції.

«Ми маємо справу с початком жорстоких політичних репресій. Адже ще до того, як була нарита якась «інформація» на Луценка, один з відомих політиків-«регіоналів» заявив, що Луценко обов’язково буде сидіти. Тепер цей політик-«регіонал» є міністром. Тобто, маємо справу спочатку з політичним замовленням, над яким працювала група з Генпрокуратури, щоб щось знайти на Луценка», — вважає депутат.

Доній вважає, що навіть якщо ця кримінальна справа проти Луценка про буцімто просування водія розвалиться очевидно, що будуть шукатись інші мотиви для затримання лідера «НС». «Бо це вже більше, ніж лише помста одного з «регіоналів» — йде мова про залякування опозиції для того, щоб люди боялись приставати на її бік», — зауважив «самооборонець».

«І це своєрідна перевірка на вошивість суспільства: якщо воно зараз проковтне це затримання, то це означатиме, що репресивний механізм буде задіяний з гори до низу, і наступним можна прогнозувати затримання Юлії Тимошенко. Але тоді механізм буде працювати не лише по відношенню до Луценка чи Тимошенко та інших політиків. Тоді звичайний громадянин на своєму рівні зіткнеться з тиском силового апарату (МВС, прокуратура, СБУ), який може набувати будь-яких найжорстокіших форм, а не лише затримання чи арешт», — заявив Олесь Доній.

Нагадаємо, що Луценка сьогодні було затримано 11-ма співробітниками СБУ поблизу його будинку.

За матеріалами сайту «Народної самооборони»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...