Топ Новини

Донецький губернатор віддасть журналістам чотири «біологічні норми» зі своєї зарплати

20 травня 2011 в 10:25
Голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк оголосив для журналістів і блогерів конкурс з призовим фондом 10 тис. грн зі своєї особистої зарплати.

«Буквально через кілька тижнів відбудеться ваше професійне свято. Підтримка і заохочення творчої активності юних журналістів, сприяння розвитку регіональних ЗМІ та створення максимально комфортних для вас умов роботи - це те, що для мене важливо», - написав донецький губернатор у своєму персональному блозі.

А.Близнюк повідомив, що конкурс буде проводитися за трьома номінаціями, а його підсумки підведуть до річниці Незалежності України.

Нагадаємо, що 28 березня А.Близнюк заявив, що сьогодні 2,5 тис. грн зарплати забезпечують людині на 100% біологічну норму споживання. Відповідаючи на питання «Чи можна людині з середньою зарплатою в області 2,5 тис. грн з урахуванням тотального підвищення цін на комунальні послуги, проїзд на продукти харчування, більш-менш гідно прожити місяць?», губернатор сказав: «2,5 тис. грн забезпечують на сьогоднішній день нормальний, ну скажімо, який нормальний - забезпечують споживчий кошик, який передбачено біологічною нормою на всі 100%».

Раніше А.Близнюк заявляв, що його річний дохід за 2010 рік склав 400 тис. грн, тобто, в середньому щомісячний - 33,3 тис. грн.

А.Близнюк також відомий як шанувальник китайського Конфуція, який ставив хліб насущний значно нижче, ніж довіру правителям. «Ще великий Конфуцій сказав, що в добре керованій державі має бути достатньо продовольства, зброї, і народ повинен вірити правителям. Причому, стверджував він, можна відмовитися від озброєння і продовольства, але не від довіри народу, без довіри - держава не може встояти», - процитував А.Близнюк китайського філософа.

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - у день прийняття Спілки журналістів України у 1992 році до Міжнародної федерації журналістів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...