Топ Новини

Донецька міськрада виділила чергову ділянку для збільшення родового гнізда Януковичів

21 грудня 2011 в 08:26
Сину президента України Олександру Януковичу дозволили отримати у власність ще одну земельну ділянку у Донецьку для будівництва житлового будинку.

Рішення про це було прийнято на сесії Донецької міської ради 21 грудня.

Сесія надала «Януковичу Олександру Вікторовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність через викуп і проведення земельної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що прилягають до вулиці Райніса, 65 «г» у Будьонівському районі». Розмір ділянки не уточнюється.

Це не перша земельна ділянка, яку купує у Донецьку сім'я Президента України Віктора Януковича.

22 жовтня 2010 року депутати Донецької міської ради ухвалили рішення продати синові президента Віктору Януковичу земельну ділянку площею 1610 квадратних метрів по вул. Райніса, 65-в у Будьонівському районі Донецька за ціною 244 тис. грн (один квадратний метр - 152 грн).

Окрім того, депутати затвердили ціну продажу земельної ділянки Олександру Януковичу площею 7300 квадратних метрів для експлуатації існуючої адмінбудівлі та спортивного комплексу по вул. Райніса, 65-г у розмірі 1 млн 80 тис. (один квадратний метр - 146 грн). Ціна за землю, визначена міською владою для синів президента, приблизно втричі менша за ринкову.

Донецький будинок родини президента Україна Віктора Януковича знаходиться у Будьонівському районі Донецька за адресою вул. Райніса. Тут проживає дружина президента і старший син Олександр. Хоча Віктор-молодший теж має будинок на території резиденції.

Незважаючи на те, що формально всі вони мають різні адреси (Райніса 65-а і Райніса 65-г), ділянки огороджено одним парканом та об'єднано в одну територію. На цій же площі знаходиться спорткомплекс, господарський блок, будиночок охорони, гостьовий зруб, альтанка і голубник.

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...