Діяльність КПУ треба заборонити для національної безпеки - СБУ

9 листопада 2014 в 22:07

Голова СБУ звинуватив представників Компартії в тому, що більшість з них активно фальсифікували вибори в Донбасі.

кпу
СБУ: Дуже важлива річ для нацбезпеки - заборонити КПУ
White House

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко вважає, що діяльність Комуністичної партії в Україні треба заборонити. Про це він заявив сьогодні в ефірі телеканалу (відео).

"Я хотів би, до речі, відзначити, що дуже важлива річ для національної безпеки - таки заборонити Комуністичну партію, її осередки в нашій державі", - сказав голова СБУ.

Він пояснив таку позицію тим, що правоохоронні органи в Україні, і СБУ у тому числі, чітко говорять і доказово показують, що "ДНР" і "ЛНР", Донецьк і Луганськ, терористичні групи - це військові терористи з Росії, найманці. "Але завжди є місцевий комуністичний осередок, де партійні функціонери Компартії більш ніж активно сприяють терористам, більш ніж активно налагоджують те, що вже називається більшовицьким терором, знущанням над мирним населенням" - сказав він.

Читайте також: Суд призупинив розгляд заборони КПУ

При цьому, Наливайченко звинуватив представників КПУ в причетності до фальсифікації виборів. "Більшість (з них) активно фальсифікують вибори - надають своїх колишніх партійців, садять їх в автобуси і возять по Донецьку і Луганську, створюючи картинку виборів", - зазначив голова СБУ.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...