Топ Новини

Держслужбовцям обіцяють небачене збільшення зарплат: у 2-3 рази, до 20 тис. грн

15 липня 2011 в 12:24
Зарплата чиновників в Україні з 2013 року може досягти близько 20 тис. грн.
goss_DSC0022_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Буде вирішено питання про матеріальний статус державного службовця. З 1 січня 2013 року матеріальне утримання чиновників збільшиться у 2, в 2,5 і навіть у 3 рази за окремими категоріями службовців і буде прив'язано до мінімальної заробітної плати", - сказав він на брифінгу в Києві у п'ятницю, 15 липня.

Т.Мотренко пояснив, що заробітна плата державних службовців буде прив'язана до мінімальної заробітної плати, до якої додається коефіцієнт для окремих посад від 1,5 до 10%. "Мінімальна платня - 1800 грн, а насправді, залежно від посад, буде диференціація: до кожної посади додається 1,5%, 2%, 5%, 10%. Таким чином, люди, що знаходяться на найвищих посадах державної служби, будуть отримувати десь в районі 20 тис грн", - сказав він.

Т.Мотренко зазначив, що прийняття закону про держслужбовців повинен зробити цю професію більш престижною. За його словами, плинність кадрів на державній службі досить велика, складає щорічно 12% на 300 тис. працюючих.

Це значить, відзначив керівник главку, що 36-37 тис людей приходять працювати у держслужбу за рік і йдуть. "Про який професіоналізм можна говорити?", - запитує Т.Мотренко.

Він підкреслив, що розробка і прийняття у першому читанні закону про державну службу - це найголовніший результат роботи Головного управління державної служби України за останні 7 років.

Т.Мотренко нагадав, що законопроект про державну службу пройшов перше читання, а в цілому планується його прийняття у вересні або жовтні нинішнього року.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • райдержпенсіонер 8 января, 20:46 Шановні ЗМІ! Не шокуйте громадян такими заголовками та не дратуйте рядових держслужбовців, які отримують 1тис грн в місяць вже шостий рік! Та чому замовкли після переносу на рік цього вирівнювання? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...