Депутати скасували свої пільги

22 грудня 2011 в 15:52
Верховна Рада України, проголосувавши за бюджет на 2012 рік, одночасно зважилася скасувати практично всі пільги, передбачені народним депутатам.
rada_6.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема перед оголошенням остаточного голосування щодо документу, спікер Володимир Литвин запропонував з голосу внести в прикінцеві положення законопроекту пункт 4. За його словами, ним скасовуються більшість статей, за якими депутати мали право на отримання матеріальної допомоги.

Зокрема, В.Литвин назвав виплату премій, надбавок, допомога по безробіттю, допомога при виході на пенсію, на проїзд у громадському транспорті, оздоровлення та ін

Як заявив після голосування народний депутат Арсеній Яценюк, провладні депутати вчинили не зовсім коректно, вирішивши раптово - саме "сховавши" в бюджеті, а не окремим законом, - скасувати пільги так, щоб опозиційні депутати не змогли проголосувати за нього. Він нагадав, що опозиція неодноразово раніше вносила до Верховної Ради свої закони, якими пропонувалося відмінити пільги для депутатів, але провладна більшість їх не підтримувала.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...