Топ Новини

Депутат від БЮТ звинуватив Могильова в переслідуванні своєї родини

4 жовтня 2011 в 11:16
Народний депутат від БЮТ Євген Суслов заявляє про переслідування його родини і покладає відповідальність на міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова у тому випадку, якщо з ним або з ким-небудь із членів його сім'ї щось станеться.
mogilev_MVS_MVD-31_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами депутата, від нього вимагали відмовитися від участі в акціях під СІЗО, після чого почався тиск на бізнес його сім'ї. Є.Суслов зазначив, що яких-небудь порушень знайти при цьому не вдалося.

"За достовірною інформацією, яку я отримав у неділю, у понеділок планувалося заарештувати мого батька, який переніс нещодавно серйозну операцію і мав їхати знімати шви до Києва. Затримувати його немає ніяких причин, оскільки не порушено жодної кримінальної справи ... причина мала бути провокаційна. Це достовірна інформація і, на жаль, тиск триває досить сильний, оскільки розуміють, що якщо затримати хоча б на два-три дні мого батька в СІЗО, при його здоров'ї це буде дуже серйозний вплив на мене, і це буде єдиний вплив на мене", - сказав він.

Є.Суслов звернувся до міністра внутрішніх справ А.Могильова з тим, аби той "не допустив беззаконня в погонах" щодо нього та його родини. "Якщо щось, не доведи господи, трапиться з моїми близькими чи зі мною особисто, то всю відповідальність я можу покласти тільки на міністра внутрішніх справ А.Могильова, тому що те, що зараз відбувається, це не вписується в рамки законів і моралі", - підсумував він.

Є.Суслов зазначив, що тиск на нього почався рік тому, після того, як йому запропонували перейти в іншу політичну силу. У липні цього року, за його словами, тиск посилився. Тоді ж було скоєно напад на його будинок, під час якого серйозно постраждав охоронець.

Є.Суслов підкреслив, що належної реакції на цей інцидент з боку МВС не було. Більше того, він отримав інформацію про те, що була вказівка ​​спустити цю історію "на гальмах".

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...