Чоловік Тимошенко просить світ визволити дружину від "бандитів у Brionі"

10 січня 2012 в 07:13
Олександр Тимошенко заявив у інтерв’ю «Радіо Свобода», що попросив політичного притулку у Чехії ще й для того, щоб «благати світ допомогти визволити дружину», екс-прем’єра Юлію Тимошенко.

«Я приїхав сюди благати світ допомогти визволити мою дружину з тюрми, врятувати її від тортур та знущань режиму», - сказав він.

Також чоловік ув’язненої назвав теперішню українську владу «купою бандитів одягнутих у Brioni».

«Потрібно зрозуміти, що режим Януковича – це не український народ. Це купка колишніх бандитів, одягнутих у Brioni, які неправдою через маніпулювання українським законодавством забезпечили собі абсолютну владу в країні, обманюють і грабують український народ. Народ не вибирав президента України з такими повноваженнями, він не давав парламенту такі повноваження. Народ не обирав «тушок» окремими депутатами, він голосував за партійні фракції. Саме через зраду окремих депутатів, відбувся в країні конституційний переворот, який уже забезпечив диктатуру в особі режиму Януковича, який всі ці роки боровся проти Юлії Тимошенко. Сьогодні Юлія Тимошенко та інші політичні в’язні знаходяться в тюрмах, а Янукович разом зі своїми синами та хунтою в особі Фірташа, Льовочкіна, Хорошковського, Кузьміна та своїх синів грабують український народ», - сказав О.Тимошенко.

Як відомо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд засудив Ю.Тимошенко до 7 років позбавлення волі та виплати компенсації НАК «Нафтогаз України» в розмірі 1,5 мільярдів гривень за нібито завдані збитки в результаті реалізації газових контрактів, підписаних за часів її прем’єрства з Росією у 2009 році.

30 грудня її етапували до Качанівської виправної колонії №54 у Харкові.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...