Топ Новини

Чоловік однієї з суддів Тимошенко працює у ГПУ

13 грудня 2011 в 11:41
Одна з призначених суддів щодо апеляційної справи Юлії Тимошенко є дружиною начальника управління Генпрокуратури. Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко.
vlasenko.jpg
byut.com.ua

Він нагадав, що за кілька днів до засідання одна з попередніх суддів «раптово згадала, що розглядає іншу справу і написала заяву про самовідвід, після чого автоматизована система повністю змінила склад колегії, незважаючи на те, що двоє інших суддів заяв не писали».

«Фальсифікація справи набуває відвертого характеру, оскільки одна із суддів є дружиною одного з начальників Генпрокуратури. Це Тетяна Фрич, чоловік якої працює, або принаймні донедавна працював, начальником управління ГПУ», - сказав він.

Він також у черговий раз звинуватив у заангажованості головуючу суддю Олену Ситайло.

«Хід цієї справи стає зрозумілим, єдине питання, яке залишається глобальним, це неможливість слухання справи без Ю.Тимошенко», - сказав С.Власенко.

Нагадаємо, партія «БЮТ-Батьківщина» не сподівається на позитивний розгляд справи екс-прем'єра Ю.Тимошенко в українському апеляційному суді, і покладає надію лише на Європейський суд з прав людини.

Окрім того, з Апеляційного суду перед справою Ю.Тимошенко почали «вичищати» суддів. А саме суддів, які влітку випустили на волю фігурантів «газової справи» Анатолія Макаренка і Тараса Шепітька, можуть звільнити за порушення присяги.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...