Топ Новини

Через жадібність Тігіпка «Регіони» вже хочуть поглинути тільки його. Без партії

25 листопада 2011 в 07:31
Об'єднання партії "Сильна Україна" (СУ) з Партією регіонів (ПР), яке заплановано на кінець листопада, переноситься на невизначений термін через небажання керівництва Партії регіонів виконувати кадрові вимоги лідера СУ Сергія Тігіпка.
tigipko.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За останні кілька тижнів сторони так і не наблизилися до компромісу.

"Тігіпко, як і раніше, хоче отримати високі посади в уряді для своїх людей, а Партія регіонів з цим категорично не згодна", - повідомило «КоммерсантЪ-Украина» джерело, близьке до перемовного процесу.

Не кращим чином на хід перемовин впливає також атмосфера у Кабінеті міністрів. Такі ініціативи Сергія Тігіпка, як введення податку на багатство та операції з офшорами, за словами співрозмовника, дратують представників економічного блоку уряду, у тому числі голову ПР, прем'єр-міністра Миколу Азарова.

Тим часом цього тижня закінчується термін, відведений лідером партії "Сильна Україна", віце-прем'єром-міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком на вирішення всіх питань щодо злиття з Партією регіонів та проведення об'єднавчого з'їзду.

У прес-службі партії "Сильна Україна" заявили, що поки не знають дати з'їзду.

"Коли стане відома дата, ми обов'язково повідомимо", - сказала прес-секретар СУ Євгенія Кравчук.

У Партії регіонів розглядають можливість переходу до них одного тільки лідера СУ Сергія Тігіпка. "Теоретично до Партії регіонів може вступити тільки пан Тігіпко. Так свого часу зробили Анатолій Кінах та Інна Богословська. Але тоді у його політичної сили немає майбутнього, тому що "Сильна Україна" створювалася під лідера", - вважає заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Володимир Зубанов.

 

Нагадаємо, що 16 серпня прем'єр-міністр України, лідер Партії регіонів Микола Азаров заявив про об'єднання з партією «Сильна Україна», яку очолює віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...