Топ Новини

Через нелегалів Грецію виганяють із Шенгенської зони

28 березня 2012 в 08:04
Через неконтрольований потік нелегальних мігрантів, Греції доведеться вийти з Шенгенської зони. Євросоюз дав час до червня, щоб навести лад у цій сфері.

Греція може вийти з Шенгенської зони, оскільки влада країни не в змозі забезпечити контроль за нелегальними мігрантами на кордоні з Туреччиною. Про це заявив міністр цивільного захисту Міхаліс Крісохідіс.

«Греції доведеться вийти з Шенгенської угоди, якщо вона не вживатиме адекватних заходів для боротьби з незаконною міграцією», зазначив він.

Разом з тим, вихід Греції із Шенгену може бути дуже вигідний українцям і росіянам.

Раніше Афіни заявляли про свій намір спростити візовий режим для туристів з України та Росії, але зауважували, що зв'язані правилами Шенгену. Грецію вже давно критикують в ЄС за нездатність навести лад на своєму кордоні з Туреччиною, через яку щорічно до Європи потрапляють близько 130 тисяч нелегалів з мусульманських країн.

На спеціальному засіданні, присвяченому цій проблемі, голови урядів Німеччини, Нідерландів, Австрії чітко дали Афінам зрозуміти, що терпіння Євросоюзу урвалося.

«Наші кордони відкриті як двері старого сараю», - зазначила глава МВС Австрії Йоханна Міклі-Ляйтнер.

ЄС виділив Греції допомогу у розмірі 250 млн євро на реалізацію програми із захисту кордону. Втім, грецька влада зараз більше зайнята внутрішньою політикою. У травні у Греції пройдуть дострокові парламентські вибори і вся увага зараз зосереджена на них.

Раніше повідомлялося, що Франція теж може тимчасово вийти з Шенгену через наплив біженців з Тунісу і Лівії.

Читайте також:

Греція допоможе українцям з «шенгеном»


Саркозі пригрозив виходом Франції з Шенгену через іммігрантів

Для громадян Шенгену Єгипет ввів біометричні візи

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...